niedziela, 30 czerwca 2013

Disco Diva, czyli o konkursie który wygrałam :)

Przedwczoraj we Wrocławiu  odbyła się czwarta edycja konkursu Bitwa Na Pędzle. Tym razem temat brzmiał Disco Diva. 
Trzeba było wysłać projekt makijażu a spośród przesłanych zgłoszeń jury wybierało 10 finalistów którzy walczyli o zwycięstwo:)

Tym razem to mi się udalo :)

Temat był o tyle wyzwaniem gdyż "disco diva" to dla mnie połączenie dwóch sprzeczności- kiczu (z czym kojarzy się disco) i przepychu  w stylu glamour(diva). Dlatego tez postawilam na prostą stylizację- czarny kombinezon, który uzupełniała spora ilość biżuterii- tak żeby cała uwaga skupiona była na makijażu oddającym klimat tamtych lat, ale też nie przesadzić z brokatem,cyrkoniami itp żeby z modelki nie wyszła kula dyskotekowa bo jak się spodziewałam (co potem okazało się prawdą) większość wizażystek biorących udział w konkursie poszła własnie w tą stronę.

W rezultacie powstał makijaż z którego jestem naprawdę zadowolona. Wyszedł dokładnie tak jak chciałam tym bardziej jak na warunki klubu w którym odbywał się konkurs i gdzie było po prostu ciemno. 
Na zdjęciach nie widać detali, opalizujących cieni, wszystkich przejśc kolorystycznych itp. :( no niestety zdjęcia robione były telefonem.

Ok to tyle wstepu :) 

Projekt:


I makijaż: