środa, 12 czerwca 2013

Co dalej??

Jako że jestem w fazie intensywnego zastanawiania się co dalej z blogiem/blogami i ogólnie moim pisaniem zapraszam wszystkich na Facebook bo tam sie jeszcze cos nowego od czasu do czasu pojawia :) https://www.facebook.com/pages/Marta-Gajda-Make-Up/126318717452509

Nie że całkiem chcę skończyć z blogowaniem! Co to to nie. Po prostu nagle zauważyłam że na blogu nie jestem w stanie przekazać wszystkiego co bym chciała a chciałabym naprawdę dużo tylko nie wiem jak się za to zabrać.

Ostatnio nawet przemknęło mi przez myśl założenie vloga(!) tak-ja osoba która ma ogromne kompleksy i całe życie uciekała przed kamerami bo nienawidzi się oglądać na filmach!
Jednak to nie jest na tą chwilę możliwe, już pomijając kwestię tego że chyba psychicznie nie dałabym rady :), to po prostu nie posiadam nawet kamery, nigdy niczego nie nagrywałam i nie mam zielonego pojęcia o programach do montowania filmów ani o niczym co jest z tym związane.
Wiem jednak że taka forma pozwoliła by mi na przekazanie i pokazanie dużo więcej niż do tej pory...

Myślę więc intensywnie co tu począć żeby było dobrze...

A na pocieszenie ostatni Facechart. Jeszcze do ideału to mi brakuje ale ćwiczę dzielnie :) Usta i nos coraz lepiej wychodzą :)Pozdrawiam wszystkich cieplutko  :*

1 komentarz:

  1. NAJLEPSZY POMYSŁ EVER! zakładaj! a o montowanie filmików w ogóle się nie martw, proste to jak budowa cepa, przynajmniej na tych najłatwiejszych programach :))

    OdpowiedzUsuń